NL FR ENG
p. 3
Agenda

  • DINSDAG 25 SEPTEMBER 2018 - 20:00
  • Delden Klassiek
    Kasteel Twickel
    Twickelerlaan 1
    7495 VG Ambt Delden (NL)
    Programma: Shelter
    www.deldenklassiek.nl

  • DINSDAG 2 OKTOBER 2018 - 20:30
  • Kamermuziekfestival Schiermonnikoog
    Got Tjark Schiermonnikoog
    Dominee H.W. Hundlingiuspad 8
    9266 NA Schiermonnikoog (NL)
    Programma: Shelter
    www.schiermonnikoogfestival.nl

  • VRIJDAG 12 OKTOBER 2018 - 20:30
  • Festival du Brabant Wallon
    Ferme du Biéreau
    Avenue du Jardin Botanique (Place Polyvalente)
    1348 Louvain-la-Neuve
    Programma: Balticum
    www.fermedubiereau.be

  • ZONDAG 14 OKTOBER 2018 - 11:30 EN 14:00
  • Festival Artonov
    11:30 Paviljoen der Menselijke Driften
    Jubelpark
    1000 Brussel
    14:00 De Winkel Wolfers Frères
    Jubelpark 10
    1000 Brussel
    Programma: Contemplation
    www.festival-artonov.eu

  • ZATERDAG 20 OKTOBER 2018 15:00 EN 17:00
  • Toon vzw
    Concertzaal De Kleine Stooringhe
    Blinde Rodenbachstraat 23
    8800 Rumbeke
    Programma: Folklore
    www.toonvzw.be

  • MAANDAG 29 OKTOBER 2018 - 11:00 EN 14:30
  • Segni New Generations Festival Mantova
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • DINSDAG 30 OKTOBER 2018 - 10:30 EEN 16:00
  • Segni New Generations Festival Mantova
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • ZONDAG 11 NOVEMBER 2018 - 15:00
  • Open Haard Concerten Porgy & Bess
    Cultuurpodium Porgy en Bess
    Noordstraat 52
    4531 GJ Terneuzen (NL)
    Programma: Folklore
    www.porgyenbess.nl

  • ZATERDAG 13 NOVEMBER 2018 - 11:00, 16:00 EN 18:00
  • Romaeuropa Festival Rome (IT)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • ZONDAG 14 NOVEMBER 2018 - 11:00, 16:00 EN 18:00
  • Romaeuropa Festival Rome (IT)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • VRIJDAG 7 DECEMBER 2018 - 20:00
  • CC ‘t Schaliken Herentals
    Sint-Catharinakerk Herentals
    Begijnhof
    2200 Herentals
    Programma: Shelter met Stefan Hertmans
    www.schaliken.be

  • ZATERDAG 15 DECEMBER 2018 - 18:00
  • Théâtre de Saint Quentin en Yvelines (FR)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • ZONDAG 16 DECEMBER 2018 - 15:00
  • Théâtre de Saint Quentin en Yvelines (FR)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • ZATERDAG 26 JANUARI 2019 - 12:00 EN 14:00
  • Klara in de Singel
    Theaterstudio
    Desguinlei 25
    2018 Antwerpen
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)

  • DONDERDAG 31 JANUARI 2019 20:15
  • CC ‘t Aambeeld
    Della Faillelaan 34
    2630 Aartselaar
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.cultureelcentrumaartselaar.be

  • ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019 - 15:00
  • Cité de la musique, Paris (FR)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • ZONDAG 3 FEBRUARI 2019 - 15:00
  • Cité de la musique, Paris (FR)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • WOENSDAG 13 FEBRUARI 2019 - 20:00
  • Liers Cultuurcentrum
    CC De Mol
    Aarschotsesteenweg 3
    2500 Lier
    Programma: Bilitis (met danseres Frauke Mariën)
    www.lierscultuurcentrum.be

  • WOENSDAG 20 FEBRUARI 2019 - 20:00
  • CC De Factorij Zaventem
    Willem Lambertstraat 10
    1930 Zaventem
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.ccdefactorij.be

  • VRIJDAG 22 FEBRUARI 2019 - 20:00
  • Muziekcentrum De Bijloke (Kraakhuis)
    Jozef Kluyskensstraat 2
    9000 Gent
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.bijloke.be

  • DONDERDAG 28 FEBRUARI 2019 - 20:00
  • CC De Plomblom Ninove
    OLV Lichtmiskerk Lieferinge
    Lieferingeplaats 1
    9400 Ninove
    Programma: Shelter met Stefan Hertmans
    www.ccdeplomblom.org

  • VRIJDAG 1 MAART 2019 - 20:30
  • GC De Wildeman Herent
    De Melkerij
    Kerkstraat 22a
    3020 Veltem-Beisem
    Programma: Folklore
    www.gcdewildeman.be

  • ZATERDAG 9 MAART 2019 - 14:00
  • Noorderkerkconcerten Amsterdam
    Noorderkerk
    Noordermarkt 48
    1015 NA Amsterdam (NL)
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.noorderkerkconcerten.nl

  • ZONDAG 10 MAART 2019 - 16:00
  • Kamermuziek Hengelo
    Waterstaatskerk
    Deldenerstraat 20
    7551 AG Hengelo (NL)
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.schouwburghengelo.nl

  • ZONDAG 31 MAART 2018 - 15:00
  • Heidelberger Frühling, Heidelberg (D)
    Programma: BerBerio
    www.zonzocompagnie.be

  • WOENSDAG 8 MEI 2019 - 20:00
  • Lunalia Mechelen
    Locatie: tb
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)

  • ZATERDAG 1 JUNI 2019 - 20:00
  • CC ‘t Vondel
    Raadzaal Nieuw Stadhuis Halle
    Oudstrijdersplein 18
    1500 Halle
    Programma: Misia (met radiomaakster Katharina Smets)
    www.vondel.be

  • DINSDAG 24 JULI 2018 - 20:00
  • Klassiek leeft meesterlijk Knokke

  • VRIJDAG 25 MEI 2018 - 10:30 EN 13:30
  • CC Hasselt

  • ZONDAG 15 APRIL 2018
  • Borås (SE)

  • ZATERDAG 14 APRIL 2018
  • Trollhättan (SE)

  • VRIJDAG 13 APRIL 2018
  • Museum of Bohuslän - Uddevalla (SE)

  • DONDERDAG 12 APRIL 2018
  • Chamber Music Association - Lidköping (SE)

  • DONDERDAG 22 MAART 2018 - 20:00
  • Muziekcentrum De Bijloke

  • ZONDAG 4 MAART 2018 - 15:00
  • CC Sint-Niklaas

  • ZONDAG 18 FEBRUARI 2018 - 11:00
  • 30CC

  • ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018 - 15:15
  • HETPALEIS

  • VRIJDAG 2 FEBRUARI 2018 - 10:00 EN 13:30
  • HETPALEIS

  • DONDERDAG 1 FEBRUARI 2018 - 10:00 EN 13:30
  • HETPALEIS

  • WOENSDAG 31 JANUARI 2018 - 10:00
  • HETPALEIS

  • VRIJDAG 26 JANUARI 2018 - 12:30
  • Piknik concert Flagey

  • ZONDAG 17 DECEMBER 2017 - 14:00 EN 16:00
  • CC Kortrijk

  • ZONDAG 10 DECEMBER 2017 - 13:30
  • Muziekgebouw aan 't IJ

  • ZONDAG 3 DECEMBER 2017 - 10:30
  • vtbKultuur Kortenberg

  • VRIJDAG 1 DECEMBER 2017 - 10:30 EN 14:30
  • GC Felix Sohie

  • ZONDAG 19 NOVEMBER 2017 - 13:30 EN 15:30
  • Amuz

  • VRIJDAG 17 NOVEMBER 2017 - 19:00
  • Filmfestival Black Nights (Tallinn)

  • ZONDAG 29 OKTOBER 2017 - 16:00
  • CC Muze

  • ZATERDAG 28 OKTOBER 2017 - 13:10
  • Iedereen Klassiek - Klara

  • ZONDAG 15 OKTOBER 2017 - 11:00 EN 14:00
  • Elbphilharmonie

  • ZATERDAG 14 OKTOBER 2017 - 11:00 EN 14:00
  • Elbphilharmonie

  • ZONDAG 1 OKTOBER 2017 - 15:00 EN 17:00
  • CC Den Bogaard

  • DINSDAG 19 SEPTEMBER 2017 - 20:00
  • Kasteelconcerten Heeswijk (NL)

  • WOENSDAG 7 JUNI 2017 - 10:00 EN 15:00
  • CC De Factorij Zaventem

  • ZONDAG 4 JUNI 2017 - 17:00
  • Oranjewoud festival Heerenveen (NL)

  • DINSDAG 23 MEI 2017 - 9:00 EN 13:30
  • CC Het Perron Ieper

  • ZONDAG 21 MEI 2017 - 11:30
  • Cultuur Centrum Merksem

  • ZATERDAG 20 MEI 2017 - 11:00 EN 16:00
  • Operadagen Rotterdam

  • ZATERDAG 6 MEI 2017 - 20:15
  • CC Lokeren

  • MAANDAG 1 MEI 2017 - 20:15
  • Festival van Vlaanderen Mechelen

  • DONDERDAG 20 APRIL 2017 - 20:00
  • Sint-Martinuskerk

  • ZONDAG 2 APRIL 2017 - 11:00
  • Kasteel Hof de Bist

  • ZATERDAG 1 APRIL 2017 - 20:15
  • CC De Adelberg

  • MAANDAG 20 MAART 2017 - 10:00 EN 14:00
  • Rataplan

  • ZONDAG 19 MAART 2017 - 15:00
  • Rataplan

  • ZONDAG 19 FEBRUARI 2017 - 10:30 (trio)
  • Domein de Renesse

  • ZONDAG 29 JANUARI 2017 - 11:00
  • Bozar

  • ZATERDAG 28 JANUARI 2017 - 15:00
  • C-Mine Genk

  • ZONDAG 27 NOVEMBER 2016 - 13:00 EN 15:15
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lille

  • ZATERDAG 26 NOVEMBER 2016 - 14:00 EN 16:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lille

  • DINSDAG 15 NOVEMBER 2016 - 10:00 EN 13:30
  • De Studio Antwerpen

  • ZONDAG 13 NOVEMBER 2016 - 13:30 EN 15:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Gent

  • ZATERDAG 12 NOVEMBER 2016 - 20:00
  • Espace Garage

  • DONDERDAG 10 NOVEMBER 2016 - 20:00
  • Vlaams Vredesinstituut

  • MAANDAG 7 NOVEMBER 2016 - 11:00 EN 13:15
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Brussel

  • ZONDAG 6 NOVEMBER 2016 - 15:00
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Brussel

  • DONDERDAG 3 NOVEMBER 2016 - 15:00 EN 19:00
  • STUK Kunstencentrum

  • DINSDAG 1 NOVEMBER 2016 - 14:30 EN 16:30
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Antwerpen

  • ZONDAG 30 OKTOBER 2016 - 15:00
  • CC Westrand

  • DONDERDAG 27 OKTOBER 2016 - 12:30
  • Concerts de midi de Liège

  • WOENSDAG 26 OKTOBER 2016 - 19:00
  • Beeldenstorm Anderlecht

  • ZATERDAG 22 OKTOBER 2016 10:30 EN 14:00
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lissabon

  • VRIJDAG 21 OKTOBER 2016 10:30 EN 14:00
  • Zonzo Compagnie - Big Bang Festival Lissabon

  • ZATERDAG 8 OKTOBER 2016 - 20:15
  • De Toonzaal

  • VRIJDAG 29 JULI 2016 - 20:00
  • Juillet Musical de Saint-Hubert

  • MAANDAG 8 AUGUSTUS 2016 - 11:00
  • Festival de Stavelot

  • DINSDAG 31 MEI 2016 - 20:00
  • Sint-Jacobskerk

  • ZATERDAG 21 MEI 2016 - 11:30
  • DPF-ABA-Factoring

  • VRIJDAG 20 MEI 2016 - 20:00
  • Kasteel van Gaasbeek

  • DONDERDAG 12 MEI 2016 - 19:00
  • Live Nation - Musicians of the King's Road

  • WOENSDAG 11 MEI 2016 - 18:00
  • Concert in het kader van de 20-jarige samenwerking Vlaanderen – Baltische Staten

  • ZONDAG 3 APRIL 2016 - 15:00
  • Concertgebouw Brugge

  • ZONDAG 10 JANUARI 2016 - 11:00
  • Alter Schlachthof-Kulturzenterum Eupen

  • DONDERDAG 7 JANUARI 2016 - 20:00
  • Muziekcentrum de Bijloke

  • ZONDAG 20 DECEMBER 2015 - 11:00
  • CC De Steiger Menen

  • WOENSDAG 25 NOVEMBER 2015 - 18:00
  • Opéra de Lille (F)

  • ZONDAG 22 NOVEMBER 2015 - 11:00
  • Kasteel Uitbergen Moleneindestraat 31

  • ZONDAG 15 NOVEMBER 2015 - 16:00
  • De Melkerij Beisem

  • WOENSDAG 11 NOVEMBER 2015 - 21:00
  • Amuz

  • DINSDAG 10 NOVEMBER 2015 - 20:00
  • Cultuurcentrum Hasselt

  • ZONDAG 25 OKTOBER 2015 - 11:00
  • De Negen Muzen

  • ZONDAG 18 OKTOBER 2015 - 11:00
  • Cultuurcentrum De Velinx Tongeren

  • VRIJDAG 2 OKTOBER 2015 - 20:00
  • Chapelle de Monty - Charneux (Liège)

  • ZONDAG 27 SEPTEMBER 2015 - 16:00
  • Gent - Atelier van Berlinde De Bruyckere en Peter Buggenhout

  • DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2015 - 12:30
  • deBuren Brussel

  • ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2015 - 16:30
  • Sombeke (Waasmunster)

  • ZONDAG 28 JUNI 2015 - 16:00
  • CC Scharpoord

  • ZONDAG 21 JUNI 2015 - 16:00
  • CC De Borre

  • WOENSDAG 17 JUNI 2015 - 20:30
  • Festival der Voorkempen

  • VRIJDAG 22 MEI 2015 - 20:00
  • CC Maasmechelen

  • ZONDAG 5 APRIL 2015 - 11:00
  • CC Jette

  • DINSDAG 24 FEBRUARI 2015 - 20:30
  • De Link in het Cenakel

  • ZONDAG 22 FEBRUARI 2015 - 11:00
  • Miryzaal Gent

  • ZATERDAG 31 JANUARI 2015 - 15:30
  • Klara in de Singel

  • ZONDAG 21 DECEMBER 2014 - 11:00
  • ’t Kerkske

  • VRIJDAG 19 DECEMBER 2014 - 20:00
  • CC de Adelberg

  • ZATERDAG 6 DECEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Brussel

  • VRIJDAG 5 DECEMBER 2014 - 20:00
  • Euterpe vzw

  • ZONDAG 30 NOVEMBER 2014 - 15:00
  • Musica et Poetica Keerbergen

  • VRIJDAG 28 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Schilde

  • WOENSDAG 26 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Voorkempen

  • DINSDAG 25 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Antwerpen

  • VRIJDAG 21 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Gent

  • DONDERDAG 20 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Brasschaat

  • WOENSDAG 19 NOVEMBER 2014 - 20:00
  • Musica et Poetica Antwerpen

  • ZONDAG 9 NOVEMBER 2014 - 11:00
  • Kasteel Cortewalle Beveren-Waas

  • ZONDAG 9 NOVEMBER 2014 - 15:30 EN 17:00
  • BIG BANG festival

  • ZONDAG 2 NOVEMBER 2014 - 13:30, 15:00 EN 16:30
  • BIG BANG festival

  • ZATERDAG 1 NOVEMBER 2014 - 13:30, 15:00 EN 16:30
  • BIG BANG festival

  • ZONDAG 12 OKTOBER 2014 - 11:00
  • CC Schoten

  • WOENSDAG 26 MAART 2014 - 12:00
  • Klarafestival - Club midi

  • ZONDAG 23 FEBRUARI 2014 - 11:00
  • OC 't Waaigat

  • VRIJDAG 7 FEBRUARI 2014 - 20:00
  • De Bijloke

  • MAANDAG 11 NOVEMBER 2013 - 18:00
  • Jaarmarkt Sint-Lievens-Houtem

  • ZATERDAG 26 OKTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • DONDERDAG 24 OKTOBER 2013 - 20:15
  • Festival+

  • WOENSDAG 23 OKTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • VRIJDAG 18 OKTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • DONDERDAG 17 OKTOBER 2013 - 20:00
  • Festival+

  • WOENSDAG 16 OKTOBER 2013 - 20:30
  • Festival+

  • ZONDAG 13 OKTOBER 2013 - 19:00
  • Festival+

  • ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2013 - 19:00
  • Azymuth

  • ZONDAG 22 SEPTEMBER 2013 - 15:00
  • Festival Vlaanderen

  • ZONDAG 22 SEPTEMBER 2013 - 15:00, 16:00, 17:00
  • Andiamo - Huiskamerfestival

  • WOENSDAG 04 SEPTEMBER 2013 - 12:30
  • Klarafestival

  • WOENSDAG 7 AUGUSTUS 2013 - 20:00
  • Zomeravondconcerten

  • ZONDAG 12 MEI 2013 - 11:00
  • CC Casino Koksijde

  • ZONDAG 5 MEI 2013 - 11:00
  • CC De Stroming

  • DONDERDAG 28 MAART 2013 - 20:00
  • The Mercedes House

  • ZATERDAG 16 MAART 2013 - 20:00
  • Arte Amanti

  • ZONDAG 24 FEBRUARI 2013 - 11:00
  • CC Belgica

  • ZATERDAG 16 FEBRUARI 2013 - 15:00
  • Privéconcert Gent

  • VRIJDAG 25 JANUARI 2013 - 20:00
  • CC Casino Blankenberge

  • ZONDAG 23 DECEMBER 2012 - 15:00
  • Concertgebouw Brugge

  • ZONDAG 2 DECEMBER 2012 - 11:00
  • Dilbeek

  • ZONDAG 11 NOVEMBER 2012 - 11:00
  • Bozar

  • DONDERDAG 25 OKTOBER 2012 - 20:00
  • Gent Oost-Vlaanderen

  • ZONDAG 21 OKTOBER 2012 - 11:00
  • 30CC Leuven

  • WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2012 - 20:15
  • Privéconcert in Hove

  • WOENSDAG 8 AUGUSTUS 2012 - 20:30
  • Cultuurcentrum Knokke-Heist

  • ZONDAG 6 MEI 2012 - 11:00
  • Cavaconcert Wilrijk

  • WOENSDAG 25 APRIL 2012 - 20:00
  • Cultuurcentrum het LOO

  • ZONDAG 25 MAART 2012 - 15:00
  • D'Apostrof kunstengallerie

  • DONDERDAG 22 MAART 2012 - 20:15
  • Lier CC

  • ZONDAG 18 MAART 2012 - 15:00
  • Arte Amanti Festival

  • ZATERDAG 10 MAART 2012 - 20:00
  • Kasteel Ravenhof

  • ZONDAG 26 FEBRUARI 2012 - 11:00
  • Herentals CC

  • ZONDAG 19 FEBRUARI 11:00
  • Colibrantconcerten Lier

  • VRIJDAG 10 FEBRUARI 2012 - 20:00
  • Lanaken CC

  • ZONDAG 15 JANUARI 2012 - 16:00
  • Musique Kamer

  • ZONDAG 11 DECEMBER 2011 - 11:00
  • Cultuurpunt Altena - Kontich

  • VRIJDAG 9 DECEMBER 2011 - 20:00
  • Sint-Annaconcerten - Oud-Heverlee

  • ZONDAG 27 NOVEMBER 2011 - 19:30
  • Sint Michielskerk - Keerbergen

  • ZONDAG 6 NOVEMBER 2011 - 11:00
  • Kasteelconcert Kortrijk

  • ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2011 - 20:00
  • Benefietconcert Kom op tegen kanker

  • ZONDAG 4 SEPTEMBER 2011 - 9:30
  • Kerk Muide

  • WOENSDAG 24 AUGUSTUS 2011 - 11:00
  • Zilveren Passer

  • ZATERDAG 30 APRIL 2011 - 15:00
  • Festival Tête-à-Tijd

  • ZONDAG 27 MAART 2011 - 11:00
  • Auditorium van het Jan Palfijnziekenhuis

  • DONDERDAG 13 JANUARI 2011 - 20:00
  • Orde van den Princen

  • DONDERDAG 30 DECEMBER 2010 - 20:00
  • Kerk Melle-Vogelhoek

  • WOENSDAG 29 DECEMBER 2010 - 12:30
  • Muziekinstrumentenmuseum - Brussel

  • ZONDAG 5 DECEMBER 2010 - 11:00
  • Kerk Melle-Vogelhoek

  • VRIJDAG 3 DECEMBER 2010 - 20:00
  • Euterpe

  • ZONDAG 14 NOVEMBER 2010 - 11:00
  • Muziekinstrumentenmuseum - Brussel

  • VRIJDAG 12 NOVEMBER 2010 - 20:00
  • Huisconcert

  • ZONDAG 7 NOVEMBER 2010 - 11:00
  • CC Zwanenberg - Cultuurkapel

  • ZONDAG 19 SEPTEMBER 2010 - 20:00
  • Festival Kanal

  • DINSDAG 24 AUGUSTUS 2010 - 20:00
  • Montreuill-Bonin

  • MAANDAG 23 AUGUSTUS 2010 - 20:00
  • Latillé

  • ZONDAG 22 AUGUSTUS 2010 - 20:00
  • Abbaye de l'étoile

  • WOENSDAG 28 JULI 2010 - 20:00
  • Zomeravondconcerten - Cadzand

  • ZONDAG 28 MAART 2010 - 17:00
  • Pastorie Denderleeuw

  • ZONDAG 7 MAART 2010 - 11:00
  • Kerk Melle Vogelhoek

  • VRIJDAG 8 JANUARI 2010 - 20:00
  • Huisconcert Mechelen

  • WOENSDAG 6 JANUARI 2010 - 20:00
  • Sint-Martens Latem

  • ZATERDAG 21 NOVEMBER 2009 - 20:00
  • Tessenderlo

  • VRIJDAG 13 NOVEMBER 2009 - 20:00
  • Aalst Marnixring

  • ZATERDAG 10 OKTOBER 2009 - 20:00
  • Mechelen

  • WOENSDAG 7 OKTOBER 2009 - 20:00
  • Gent

  • VRIJDAG 3 JULI 2009 - 20:00
  • Marnixring Kortrijk